| Product code: | BX001713 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 3,10 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 2,52 EUR |
Strugalica za led s rukavicom.
Materijal: Polistiren i PES. Strugalica za led je siva prozirna. Ugodno mekana ručka. Strugalica je unutra.
| Širina | 26.5 cm |
| Visina | 3 cm |
| Dubina | 18.5 cm |
| Težina | 0.09 kg |