| Product code: | BX001794 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 12,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,92 EUR |
4CARS stojan na maják
Tartó villogóhoz (majákhoz) 25 mm-es szárátmérővel, 105 mm-es magassággal, 22 mm-es csavaros rögzítéssel. A villogó gyors és egyszerű felszerelésére szolgál. Tartalmaz egy elektromos aljzatot, amelyet a villogó levétele után a hozzá tartozó gumisapkával le kell zárni. A beszerelést javasoljuk szakemberre bízni.
| Šírka: | 3.5 cm |
| Výška: | 14.5 cm |
| Hĺbka: | 11.5 cm |
| Váha: | 0.29 kg |