| Product code: | BX001791 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 26,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 21,63 EUR |
4CARS Multifunkciós figyelmeztető lámpa 12V
Használati útmutató:
A figyelmeztető villogó aktiválásához illessze a szivargyújtó csatlakozót a szivargyújtó aljzatába. A figyelmeztető lámpa alján egy mágnes és tapadókorongok találhatók, amelyek megbízhatóan rögzítik a terméket a választott helyen. A figyelmeztető lámpa 12V-os és 24V-os izzóval egyaránt használható.
| Szélesség: | 14.5 cm |
| Magasság: | 16.5 cm |
| Mélység: | 14.5 cm |
| Súly: | 0.86 kg |