| Product code: | BX001792 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 22,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 18,62 EUR |
4CARS többfunkciós figyelmeztető lámpa 12/24V 40 LED
Használati útmutató:
A figyelmeztető villogó aktiválásához illessze a szivargyújtó csatlakozót a gépjármű szivargyújtó aljzatába. A figyelmeztető lámpa alján egy mágnes és tapadókorongok találhatók, amelyek megbízhatóan rögzítik a terméket a kiválasztott helyen. A figyelmeztető lámpa 12V és 24V feszültséggel is használható.
| Szélesség: | 17 cm |
| Magasság: | 13.5 cm |
| Mélység: | 17 cm |
| Súly: | 0.75 kg |