| Product code: | BX001789 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 10,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 8,29 EUR |
HANDY LED MUNKALÁMPA 21 x 6 cm, az oldalsó részén mágnessel és kampóval a járművön vagy a járműben való rögzítéshez. ABS műanyagból készült.
3 x AAA elemet tartalmaz.
Az elemek maximális üzemideje 15 óra
LED élettartam: 100 000 óra. 24 LED.
| Szélesség: | 3 cm |
| Magasság: | 26 cm |
| Mélység: | 14 cm |
| Súly: | 0.19 kg |