| Product code: | BX001796 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 16,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 13,25 EUR |
4CARS többfunkciós figyelmeztető lámpa 24V - xenon, mágneses
Használati útmutató:
A figyelmeztető lámpa alján egy mágnes található, amely megbízhatóan rögzíti a terméket a kiválasztott helyen. Csatlakoztassa a tápkábelt az áramforráshoz, ezzel üzembe helyezve a figyelmeztető lámpát. Figyelmeztetés: Közúti forgalomban nem használható.
| Szélesség: | 13.5 cm |
| Magasság: | 11 cm |
| Mélység: | 13.5 cm |
| Súly: | 0.5 kg |