Bi-Xenony.sk > Autó tartozékok > ELTA Feszültségátalakító 24V/230V SP600-24V
ELTA Feszültségátalakító 24V/230V SP600-24V
Product code: BX001754
Availability: Not in stock
Product is currently not available.
ELTA Menič napätia 24V/230V SP600-24V
Használat:
Laptopok, rádiók, kis TV-k, videók, lámpák, ventilátorok stb. tápellátásához.
Specifikációk:
  • Bemeneti feszültség: 10-15V DC
  • Bemeneti teljes áramterhelés: 30A
  • Készenléti bemeneti áram: kevesebb mint 0,5A
  • Kimeneti feszültség: AC: 230V +/- 5%, módosított szinuszhullám
  • Kimeneti frekvencia: 50Hz
  • Folyamatos teljesítmény: 600W
  • Csúcsteljesítmény, rövid távú: 1200W
  • Hatékonyság: 90%
  • Automatikus kikapcsolás a tápfeszültség csökkenésekor: 10 +/- 0,5V DC
  • Jelzés a tápfeszültség csökkenésekor: 10,5 +/- 0,5V DC
  • Hővédelem: 60 +/- 5 °C
  • Rövidzárlat elleni védelem: igen
  • Túlterhelés elleni védelem: igen
  • Védelem a 12 / 24V tápellátás felcserélése ellen - igen
  • Tápellátás polaritás elleni védelem (akkumulátor) - igen, biztosítékkal
  • Biztosíték: 35A - 1 db
  • Méretek: 65x245x175mm
  • Tömeg: 1,78 kg
Ha az inverter nem működik megfelelően, annak több oka is lehet:
  • rossz érintkezés - tisztítsa meg az érintkezőket
  • Az inverter nem kap áramot - ellenőrizze a jármű biztosítékait vagy ellenőrizze a tápkábeleket
  • A biztosíték kiégett - cserélje ki a biztosítékot egy azonos értékűre
  • Nagyobb terhelésnél kimeneti feszültségesés lép fel - csökkentse a terhelést 150W alá