| Product code: | BX001555 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 11,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,11 EUR |
ELTA H1 12V 100W Vision PRO SPORT BOX 2ks
Fehérebb fény, erőteljes hatás.
Akár 50%-kal világosabb a standard izzóknál (szubjektív benyomás).
Közúti forgalomban nem engedélyezett!
| Typ žiarovky: | H1 |
|---|---|
| Typ pätice: | P14,5s |
| Farba svetla: | 3800K |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 100W |
Az ELTA Vision PRO SPORT autóizzók Angliában készülnek.
Az ár a BOX-ra (2db) vonatkozik.