| Product code: | BX001558 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 8,10 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 6,59 EUR |
ELTA H1 12V 55W Vision PRO +50% BOX 2ks
Teljesítményük akár 50%-kal több fényerőt biztosít, így gyorsabban tud reagálni, és biztonságosabb, élvezetesebb vezetést tesz lehetővé.
Az ELTA Vision PRO +50% izzók közvetlenül cserélhetők, és nem igényelnek bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden izzókészlet rendelkezik "E" jóváhagyással.
| Typ žiarovky: | H1 |
|---|---|
| Typ pätice: | P14,5s |
| Farba svetla: | 3400K |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 55W |
Az ELTA Vision PRO +50% autóizzók Angliában készülnek.
Az ár egy BOX-ra (2db) vonatkozik.