| Product code: | BX001530 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 16,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 13,25 EUR |
ELTA H11 12V 55W Vision PRO +150% BOX 2ks
Teljesítményük akár 150%-kal több fényt biztosít, így Ön gyorsabban tud reagálni, és biztonságosabb, élvezetesebb vezetést tapasztalhat meg.
Ráadásul a fényük 20%-kal fehérebb, miközben nem vakítják el a szembejövő sofőröket.
Az ELTA Vision Pro +150% izzók közvetlenül cserélhetőek, és nem igényelnek semmilyen bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden izzókészlet rendelkezik "E" jóváhagyással.
| Izzó típusa: | H11 |
|---|---|
| Foglalat típusa: | PGJ19-2 |
| Fény színe: | 3700K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 55 W |
Az ELTA Vision PRO +150% autóizzók Angliában készülnek.
Az ár a BOX-ra (2db) vonatkozik.