| Product code: | BX003195 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 25,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 20,81 EUR |
ELTA H15 12V 55W Vision PRO +150% BOX 2ks
Teljesítményük akár 150%-kal több fényt biztosít, így gyorsabban tud reagálni, és biztonságosabb, élvezetesebb vezetést tesz lehetővé.
Ezenkívül a fényük 20%-kal fehérebb, miközben nem vakítja el a szembejövő vezetőket.
Az ELTA Vision PRO +150% izzók közvetlenül cserélhetők, és nem igényelnek bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden izzókészlet rendelkezik "E" jóváhagyással.
A H15 2 izzószállal és 3 funkcióval rendelkezik:
| Typ žiarovky: | H15 |
|---|---|
| Typ pätice: | PGJ23t |
| Farba svetla: | 3700K |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 55/15 W |
Az ELTA H15 12V 55W Vision PRO +150% Angliában készül.
Az ár a BOX-ra (2db) vonatkozik.