| Product code: | BX001554 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 13,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 10,81 EUR |
ELTA H4 12V 100/80W Vision PRO SPORT BOX 2ks
Fehérebb fény, erőteljes hatás.
Akár 50%-kal fényesebb a standard izzóknál (szubjektív benyomás).
Közúti forgalomban nem használható!
| Izzó típusa: | H4 |
|---|---|
| Foglalat típusa: | P43T |
| Fény színe: | 3800K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 100/80W |
Az ELTA Vision PRO SPORT autóizzók Angliában készülnek.
Az ár egy BOX-ra (2 db) vonatkozik.