| Product code: | BX003204 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 16,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 13,25 EUR |
ELTA H7 12V 55W VISION PRO 180% Black Edition BOX 2ks
Teljesítményük akár 180%-kal több fényt biztosít, így gyorsabban tud reagálni, és biztonságosabb, élvezetesebb vezetést tesz lehetővé.
Ráadásul a fényük 20%-kal fehérebb, miközben nem vakítják el a szembejövő vezetőket.
Az ELTA Vision Pro +180% izzók közvetlenül cserélhetők, és nem igényelnek bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden izzókészlet rendelkezik "E" jóváhagyással.
| Izzó típusa: | H7 |
|---|---|
| Foglalat típusa: | PX26d |
| Fény színe: | 3700K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 55 W |
Az ELTA Vision PRO +180% autóizzók Angliában készülnek.
Az ár egy BOX-ra (2db) vonatkozik.