| Product code: | BX001552 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 11,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,11 EUR |
ELTA HB3 12V 60W Vision PRO BLUE BOX 2ks
20%-kal fehérebb fény, miközben nem vakítja el a szembejövő vezetőket.
Az ELTA Vision PRO BLUE izzók közvetlenül cserélhetőek, és nem igényelnek semmilyen bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden izzókészlet rendelkezik "E" minősítéssel.
| Izzó típusa: | HB3 |
|---|---|
| Foglalat típusa: | P20d |
| Fény színe: | 3600K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 60W |
Az ELTA Vision PRO BLUE autóizzók Angliában készülnek.
Az ár egy BOX-ra (2 db) vonatkozik.