| Product code: | BX001553 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 11,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,11 EUR |
ELTA HB4 12V 51W Vision PRO BLUE BOX 2ks
20%-kal fehérebb fény, miközben nem vakítja el a szembejövő vezetőket.
Az ELTA Vision PRO BLUE izzók közvetlenül cserélhetők, és nem igényelnek semmilyen bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden izzókészlet rendelkezik "E" jóváhagyással.
| Typ žiarovky: | HB4 |
|---|---|
| Typ pätice: | P22d |
| Farba svetla: | 3600K |
| Napätie: | 12V |
| Výkon: | 51W |
Az ELTA Vision PRO BLUE autóizzók Angliában készülnek.
Az ár a BOX-ra (2db) vonatkozik.