| Product code: | BX001592 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 38,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 31,63 EUR |
ELTA Xenónová výbojka D1S Vision PRO BLUE
Elegáns kék hatást kelt 6000K színhőmérséklettel és tiszta fehér fénnyel.
Közúti forgalomban való használatra engedélyezett.
Az ELTA Vision PRO BLUE+ xenon izzók közvetlenül cserélhetők, és nem igényelnek semmilyen bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden xenon izzó készlet rendelkezik "E" jelzéssel.
| Típus: |
D1S (PK32d-2)
|
|---|---|
| Homologizáció: | igen (ECE) |
| Fényszín: | 6000K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 35W |
Az ELTA Vision PRO BLUE+ termékeket Angliában gyártják.
Jótállás: 2 év
Az ár 1 darabra vonatkozik