| Product code: | BX001596 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 44 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 35,77 EUR |
ELTA Xenónová výbojka D1S Vision PRO SPORT 7000K
Kifejezetten kék fény (a speciális töltőrendszernek köszönhetően a klasszikus bevonat helyett) 7000K színhőmérséklettel.
Magas kontraszt és stílusos megjelenés az úton.
Kizárólag közúti forgalomtól elzárt területen történő használatra tervezték.
| Típus: |
D1S (PK32d-2)
|
|---|---|
| Homologizáció: | nem |
| Fényszín: | 7000K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 35W |
Az ELTA Vision PRO SPORT termékeket Angliában gyártják.
Jótállás: 2 év
Az ár 1 db-ra vonatkozik