| Product code: | BX001595 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 35,80 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 29,11 EUR |
ELTA Xenónová výbojka D4S Vision PRO BLUE
Elegáns kék hatást kelt 6000K színhőmérséklettel és tiszta fehér fénnyel.
Közúti forgalomban való használatra engedélyezett.
Az ELTA Vision PRO BLUE+ xenon izzók közvetlenül cserélhetőek, és nem igényelnek bejegyzést a forgalmi engedélybe. Minden xenon izzó készlet rendelkezik "E" jelzéssel.
| Izzó típusa: |
D4S (P32d-5)
|
|---|---|
| Homologizáció: | igen (ECE) |
| Fényszíne: | 6000K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 35W |
Az ELTA Vision PRO BLUE+ termékeket Angliában gyártják.
Jótállás: 2 év
Az ár 1db-ra vonatkozik