| Product code: | BX000875 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 6,70 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 5,45 EUR |
H4 OSRAM All Season Super 60/55W 64193ALS
Egész évben használható izzó - új biztonsági szint minden időjárási körülmény között.
Nagyobb láthatóság rossz időjárási körülmények között és 30%-kal több fény az úton UV-szűrővel. A megvilágított terület 10 méterrel hosszabb.
A 30%-kal megnövelt fényerővel és a speciális interferencia (szivárványos) bevonattal, amely áttöri a rossz időjárás okozta fátylat, páratlan látási viszonyokat biztosít kedvezőtlen időjárási körülmények között is.
| Típus | H4 |
| Feszültség | 12V |
| Teljesítmény | 60/55W |
| Darabszám | 1 |
| Színhőmérséklet | 3000K |
Közúti forgalomban való használatra engedélyezett.
Ára 1 db-ra vonatkozik.