| Product code: | BX000836 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 33,80 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 27,48 EUR |
Változtassa meg utazási élményét a LED H7 segítségével. Ez a modern készlet 6000 lumen fényerőt biztosít, miközben a COB LED technológia tökéletes láthatóságot és tartósságot garantál. A beszerelés egyszerű, akárcsak a halogén izzók cseréje.
A LED készlet közúti forgalomban nem engedélyezett, kizárólag tuning és sport célokra használható.
A készlet tartalma:
| LED H7 CX SERIES | |
| Szín | 6000K |
| Fényerő | 3000lm |
| Diódák | 4x7,5W COB |
| Energiafogyasztás | 30W |
| Rádió | Nem zavarja a rádiójelet |
| Feszültség | 12V |
| Üzemi hőmérséklet [°C] | ~60 |
| Foglalat | H7 |