| Product code: | BX001784 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 33,80 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 27,48 EUR |
Változtassa meg utazásait jobbá a LED HB4 segítségével. Ez a modern készlet 4800 lumen fényerőt biztosít, miközben a COB LED technológia garantálja a tökéletes láthatóságot és a tartósságot. A beszerelés ugyanolyan egyszerű, mint a halogén izzók cseréje.
A LED készlet közúti forgalomban való használatra nem engedélyezett, kizárólag tuning és sport célokra szolgál.
A készlet tartalma:
| LED HB4 CX SERIES | |
| Szín | 6000K |
| Fényerő | 3000lm |
| Diódák | 4x7,5W COB |
| Energiafogyasztás | 30W |
| Rádió | Nem zavarja a rádiójelet |
| Feszültség | 12V |
| Üzemi hőmérséklet [°C] | ~60 |
| Foglalat | HB4 / 9006 |