| Product code: | BX001143 |
| Availability: | Not in stock |
| Old price: |
|
| Price: | 61,40 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 49,92 EUR |
Változtassa meg utazásait a LED H15 segítségével. Ez a modern készlet 7600 lumen fényerőt biztosít, miközben a COB LED technológia tökéletes láthatóságot és tartósságot garantál. A beszerelés ugyanolyan egyszerű, mint a halogén izzók cseréje.
A LED készlet közúti forgalomban való használatra nem engedélyezett, kizárólag tuning és sport célokra szolgál.
A készlet tartalma:
A H15 3-as funkcióval rendelkezik:
| LED H15 36W 6000K |
|
| Szín | 6000K |
| Fényerő | 3800lm |
| Diódák | 2x18W COB |
| Energiafogyasztás | 36W |
| Rádió | Nem zavarja a rádiójelet |
| Feszültség | 12V / 24V |
| Üzemi hőmérséklet [°C] | ~60 |
| Foglalat | H15 |