| Product code: | BX001964 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 33,80 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 27,48 EUR |
Változtassa jobbá vezetését a LED H3 segítségével. Ez a modern készlet 6400 lumen fényerőt biztosít, miközben a COB led technológia tökéletes láthatóságot és tartósságot garantál. A beszerelés ugyanolyan egyszerű, mint a halogén izzók cseréje.
A LED készlet közúti forgalomban való használatra nem engedélyezett, kizárólag tuning és sport célokra szolgál.
A készlet tartalma:
| LED H3 SX SERIES | |
| Szín | 6000K |
| Fényerő | 3200lm |
| Diódák | 12x3.3 HQ |
| Energiafogyasztás | 40W |
| Rádió | Nem zavarja a rádiójelet |
| Feszültség | 12V |
| Üzemi hőmérséklet [°C] | ~60 |
| Foglalat | H3 |