| Product code: | BX003699 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 71,70 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 58,29 EUR |
Osram 64193DWNBSM-1HB H4 NIGHT BREAKER LED SMART +330% 6000K 1ks
Csomag tartalma: a készlet 1db LED izzót tartalmaz
Univerzális foglalat – a következő típusok helyett használható: H4 (P43t)
A 6000 Kelvin színhőmérsékletű LED autóizzók tökéletesen illeszkednek a LED-es nappali menetfényhez. A LED izzók könnyen beszerelhetők és a legtöbb fényszóróba alkalmasak.
OSRAM NIGHT BREAKER H4-LED, az OSRAM első olyan LED fényforrása, amely Szlovákiában is legálisan használható.
A Plug-and-play jelentős előnyöket kínál a vezetőknek:
A közúti használatra vonatkozó jóváhagyás fontos lépés, amelyen több évig dolgoztunk.
"LED izzóinknak" köszönhetően a vezetők mostantól legálisan, egyszerűen és olcsón válthatják fel halogén izzóikat a legújabb LED technológiára.
A szlovák forgalmazók figyelembe veszik a helyi jogszabályokat, és a LED pótalkatrészek dobozát a típus-jóváhagyási jellel ellátott matricával jelölik meg, amelyen a MD SR 27MD N-01863 (H4 esetén) jóváhagyási szám szerepel. A legális beszereléshez ezt a matricát a csomagban található LED izzó tápkábelére kell felragasztani.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172398114 |
| Teljesítmény: | 20/19 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | H4 (P43t) |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |