| Product code: | BX003698 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 71,70 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 58,29 EUR |
Osram 64210DWNBG2-1HFB H7 NIGHT BREAKER LED +230% 6000K 1ks GEN2
Csomag tartalma: a készlet 1db LED izzót tartalmaz
Univerzális aljzat – a következő típusok helyett használható: H7 (PX26d)
A 6000 Kelvin fényhőmérsékletű LED autóizzók tökéletesen illeszkednek a LED-es nappali menetfényhez. A LED izzók könnyen beszerelhetők és a legtöbb fényszóróba alkalmasak.
OSRAM NIGHT BREAKER H7-LED, az OSRAM első olyan LED fényforrása, amely már Szlovákiában is legális.
A Plug-and-play jelentős előnyöket kínál a vezetőknek:
A közúti használatra vonatkozó jóváhagyás fontos lépés, amelyen több éven át dolgoztunk.
"LED izzóinknak" köszönhetően a vezetők mostantól legálisan, egyszerűen és olcsón cserélhetik le halogén izzóikat a legújabb LED technológiára.
A szlovák forgalmazók figyelembe veszik a helyi jogszabályokat, és a csere LED fényforrást tartalmazó egység dobozát a típusjóváhagyási jellel ellátott matricával jelölik meg, amelyen a 27MD N-01864 (H7 esetén) jóváhagyási szám szerepel. A legális beszereléshez ezt a matricát a csomagban található LED izzó tápkábelére kell felragasztani.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172383301 |
| Teljesítmény: | 19 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | H7 (PX26d) |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 4 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |