| Product code: | BX002822 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 56,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 46,26 EUR |
Osram digitális kompresszor TYREinflate 1000
Digitális nyomásmérő nagy kijelzővel (PSI, BAR, kPa)
>Egy 13''-os gumiabroncsot 2 perc alatt felfúj
3,5 m hosszú visszahúzható tápkábel 12 V-os szivargyújtó csatlakozóval
Tárolórekesz a szelepsapkák számára
Autostop funkció a kívánt nyomás elérésekor, az utoljára beállított nyomásérték memóriájával
LED lámpa funkcióval felszerelve, fényes fehér fénnyel
Extra hosszú, 70 cm-es rugalmas légtömlő könnyen hozzáférhető tárolóhellyel, amelyet kifejezetten a megtörés elkerülésére terveztek
Tartalmaz egy tokot latex kesztyűvel és tartalék szelepsapkákkal
| Cikkszám | OTI1000 |
|---|---|
| Gyártó | OSRAM |
| EAN számok | 4052899620223 |
| Tömeg [kg] | 1,626 kg |
| Magasság [mm] | 219 mm |
| Hossz [mm] | 200 mm |
| Kijelző | digitális kijelzővel |
| Feszültség (AC) [V] | 12 V V |
| Gumiabroncs-töltő kivitele | mobil, tömlőcsatlakozóval a sűrített levegős állomáshoz |
| Szélesség [mm] | 88 mm |
| Kijelző pontossága [bar] | 0,1 bar |
| Üzemi nyomás-ig [bar] | 5,5 bar |
| Garancia | 24 hónap |