| Product code: | BX003754 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 109,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 89,35 EUR |
Osram 9145DWNBSM-2HB H10 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2ks
A csomag tartalma: a készlet 2 db LED izzót tartalmaz
Univerzális foglalat – a következő típusok helyett használható: H10
A 6000 Kelvin színhőmérsékletű LED autóizzók tökéletesen illeszkednek a LED-es nappali menetfényhez. A LED izzók könnyen beszerelhetők és a legtöbb fényszóróba alkalmasak.
OSRAM NIGHT BREAKER H10-LED - jóváhagyott és legálisan használható
A Plug-and-play jelentős előnyöket kínál a vezetőknek:
A közúti használatra vonatkozó engedélyezés fontos mérföldkő, amelyen több éven át dolgoztunk.
A „LED izzóinknak” köszönhetően a járművezetők mostantól legálisan, egyszerűen és olcsón lecserélhetik halogén izzóikat a legújabb LED technológiára.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172410250 |
| Teljesítmény: | 7 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | H10 |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |