| Product code: | BX003769 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 125,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 102,36 EUR |
Osram H11 SMART NIGHT BREAKER LED 64211DWNBSM-ECE-2HB 6000K 2db
Csomagolás tartalma: a szett 2 db LED izzót tartalmaz
Univerzális aljzat – a következő típusok helyett használható: H11
A 6000 Kelvin fényhőmérsékletű LED autóizzók tökéletesen passzolnak az LED nappali menetfényhez. Az LED izzók könnyen telepíthetők és a legtöbb fényszóróba alkalmasak.
OSRAM NIGHT BREAKER H11-LED – jóváhagyott és legális használatra
A plug-and-play jelentős előnyöket kínál a vezetőknek:
A közúti használatra történő jóváhagyás fontos lépés, amin évekig dolgoztunk.
„LED izzóinknak” köszönhetően a vezetők most legálisan, egyszerűen és olcsón cserélhetik le halogén izzóikat a legújabb LED technológiára.”
H11-LED pótlólagos LED források az ECE R37 szabványnak megfelelően jóváhagyottak minden 12 V-os jármű számára. Ezért nincs szükség kompatibilitási listára, fényszóró jóváhagyási szám ellenőrzésére vagy címkék ragasztására. Minden ECE szerződő fél országában jóváhagyottak, beleértve az Európai Uniót és számos más európai országot.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172418331 |
| Teljesítmény: | 14 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Aljzat: | H11 |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |