| Product code: | BX003753 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 109,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 89,35 EUR |
Osram 64219DWNBSM-2HB H16 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2ks
Csomag tartalma: a készlet 2 db LED izzót tartalmaz
Univerzális foglalat – a következő típusok helyett használható: H16
A 6000 Kelvin színhőmérsékletű LED autóizzók tökéletesen illeszkednek a LED-es nappali menetfényhez. A LED izzók könnyen telepíthetők és a legtöbb fényszóróba alkalmasak.
OSRAM NIGHT BREAKER H16-LED - engedélyezett és legális használat
A Plug-and-play jelentős előnyöket kínál a vezetőknek:
A közúti forgalomban való használatra vonatkozó engedély fontos lépés, amelyen több évig dolgoztunk.
"LED izzóinknak" köszönhetően a vezetők mostantól legálisan, egyszerűen és olcsón cserélhetik le halogén izzóikat a legújabb LED technológiára."
Paraméterek:
| EAN: | 4062172410274 |
| Teljesítmény: | 4 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | H16 |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |