| Product code: | BX003810 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 79,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 64,96 EUR |
OSRAM LEDriving HL LED INTENSE NEXT H7 +400% 64210DWINN-2HB – Új generációs, nagy teljesítményű LED izzók
Az új OSRAM LEDriving HL INTENSE NXT H7 modell a sikeres HL INTENSE sorozat folytatása, és forradalmi fejlesztéseket kínál az autóvilágítás területén. A hagyományos halogén izzókhoz képest kivételes +400%-os fényteljesítmény-növekedéssel jobb látási viszonyokat, gyorsabb reakcióidőt és magasabb biztonságot biztosít az éjszakai vezetés során.
A CANBUS technológiának köszönhetően az izzók nem jelzik a kigyulladt izzó hibáját a legtöbb modern járműben, így használatuk problémamentes és egyszerű.
+400% több fény a szabványos halogén izzókhoz képest
Hideg fehér fényszín (6000 K) – hasonló a nappali fényhez
CANBUS kompatibilitás – hibajelentések nélkül a legtöbb járműben
Optimalizált hűtés – aktív ventilátor + passzív hűtőborda
Jelentős energia megtakarítás és akár 5 000 óra hosszú élettartam
Azonnali csere reklamáció esetén, 30 napon belüli elintézésre várás nélkül
5 év garancia
Az ár párra vonatkozik (2 db)
| Gyártó | OSRAM |
|---|---|
| Felhasználás | Nem (off-road – közúton kívül) |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Technológia | LED |
| Névleges feszültség | 12 V |
| Névleges teljesítmény | 42 W |
| Aljzat | H7 (PX26d) |
| Fényáram | 4000 lm |
| Élettartam (TC) | 2500 óra |
| Garancia | 5 év |
| EAN | 4062172408172 |
| Csomagolás | 2 db (pár) |