| Product code: | BX003815 |
| Rating: | ★★★★★ 5.0 (15 votes) |
| Availability: | 0 |
| Price: | 114,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 93,41 EUR |
NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 – Második generáció akár +450%-kal magasabb fényerővel
Cserélje ki régi halogén izzóit az újonnan, úthasználatra engedélyezett NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 második generációs izzóira, és tapasztalja meg a modern LED technológiát jelentősen magasabb fényintenzitással! A beszerelés gyors és egyszerű, mivel nincs szükség további adapterekre vagy fedelekre. Az innovatív dizájn és az OSRAM technológia köszönhetően ez a LED izzó tökéletesen illeszkedik a szokásos foglalatokhoz, és azonos 1:1 konstrukciót kínál.
A NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 második generáció előnyei:
Modern fehér fény akár 6000 Kelvin színhőmérséklettel.
Akár +450%-kal magasabb fényerő jobb látási viszonyokért és biztonságért.
Csökkentett vakítás a többi közlekedő számára, amely akár 50%-kal meghaladja a megengedett határértékeket.
Energiahatékonyság – akár 60%-os energia megtakarítás a halogén izzókhoz képest.
Hosszú élettartam – a tartós kialakításnak köszönhetően akár hatszoros élettartam.
Ezzel a forradalmi technológiával nemcsak a távolsági, hanem a közeli fényszórók szintjét is emelheti, és stabil teljesítményt élvezhet akár alacsony akkumulátorfeszültség mellett is.
Válassza a NIGHT BREAKER® LED Retrofit izzókat az OSRAM-tól, és élvezze a kiváló fényerő, energiahatékonyság és hosszú élettartam kombinációját – mindezt úthasználati engedéllyel. Az OSRAM speciális garanciát is nyújt minden NIGHT BREAKER® LED termékre.
Úthasználati engedély:
LED izzóinknak köszönhetően a vezetők most már legálisan, egyszerűen és költséghatékonyan cserélhetik ki halogén izzóikat a legmodernebb LED technológiára.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172425339 |
| Teljesítmény: | 16 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Aljzat: | H7 (PX26d) |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |