| Product code: | BX003732 |
| Rating: | ★★★★★ 4.8 (29 votes) |
| Availability: | 0 |
| Price: | 114,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 93,41 EUR |
NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 – Innovatív megoldás gépjárműve világításához
Cserélje le régi halogén izzóit az új, közúti forgalomban engedélyezett NIGHT BREAKER® LED SPEED H7-re, és tapasztalja meg a modern LED technológiát! A beszerelés gyors és egyszerű, mivel nem igényel extra adaptereket vagy porvédő kupakokat. Az innovatív dizájnnak és az OSRAM technológiának köszönhetően ez a LED izzó tökéletesen illeszkedik a szabványos foglalatokba, és identikus 1:1 kialakítást kínál.
A NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 előnyei:
Ezzel a forradalmi technológiával nemcsak a távolsági, hanem a tompított fényszórók színvonalát is emelheti, és stabil teljesítményt élvezhet alacsony akkumulátorfeszültség esetén is.
Válassza az OSRAM NIGHT BREAKER® LED Retrofit izzókat, és élvezze a kiváló fényerő, az energiahatékonyság és a hosszú élettartam kombinációját – mindezt közúti engedéllyel. Az OSRAM speciális garanciát is vállal minden NIGHT BREAKER® LED termékre.
Közúti használatra engedélyezett. LED izzóinknak köszönhetően a járművezetők mostantól legálisan, egyszerűen és megfizethető módon cserélhetik le halogén izzóikat a legmodernebb LED technológiára.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172411264 |
| Teljesítmény: | 16 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | H7 (PX26d) |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |