| Product code: | BX003750 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 109,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 89,35 EUR |
Osram 64212DWNBSM-2HB H8 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2ks
A csomag tartalma: a készlet 2 db LED izzót tartalmaz
Univerzális aljzat – a következő típusok helyett használható: H8
A 6000 Kelvin fényhőmérsékletű LED autóizzók tökéletesen illeszkednek a LED-es nappali menetfényekhez. A LED izzók könnyen beszerelhetők és a legtöbb fényszóróhoz alkalmasak.
OSRAM NIGHT BREAKER H8-LED - jóváhagyott és legális használat
A Plug-and-play jelentős előnyöket kínál a vezetőnek:
A közúti forgalomban való jóváhagyás fontos lépés, amelyen több évig dolgoztunk.
"LED izzóinknak" köszönhetően a sofőrök mostantól legálisan, egyszerűen és olcsón cserélhetik le halogén izzóikat a legújabb LED technológiára.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172410212 |
| Teljesítmény: | 7 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | H8 |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |