| Product code: | BX003751 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 109,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 89,35 EUR |
Osram 9006DWNBSM-2HB HB4/9006 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2db
Csomag tartalma: a készlet 2db LED izzót tartalmaz
Univerzális foglalat – a következő típusok helyett használható: HB4/9006
A 6000 Kelvin színhőmérsékletű LED autóizzók tökéletesen illeszkednek a LED-es nappali menetfényhez. A LED izzók könnyen beszerelhetők és a legtöbb fényszóróba alkalmasak.
OSRAM NIGHT BREAKER HB4-LED - közúti forgalomban való használatra engedélyezett és legális
A Plug-and-play jelentős előnyöket kínál a vezetőknek:
A közúti engedélyeztetés egy fontos lépés, amelyen több éven át dolgoztunk.
"LED izzóinknak" köszönhetően a vezetők mostantól legálisan, egyszerűen és olcsón cserélhetik le halogén izzóikat a legújabb LED technológiára.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172410236 |
| Teljesítmény: | 10 W |
| Feszültség: | 12 V |
| Foglalat: | HB4/9006 |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homológizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |