| Product code: | BX002775 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 74,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 60,89 EUR |
A legbiztosabb, ha önmagára és az OSRAM BATTERYstart indítóforrásra támaszkodik, amely gyorsan visszajuttatja Önt az útra.
Kompakt kialakításának köszönhetően mindhárom indítóforrás könnyen elfér a kesztyűtartóban és azonnal használatra kész.
Kis méretűek, könnyűek, USB csatlakozóval vannak ellátva, és PowerBank-ként is funkcionálnak.
Töltik a mobiltelefonokat, fényképezőgépeket, tableteket stb. LED lámpával vannak felszerelve, amely megkönnyíti az akkumulátorhoz való csatlakozást éjszaka vagy sötét garázsokban.
Az integrált védelmi mechanizmusok megakadályozzák a károsodást és garantálják az Ön biztonságát (póluscsere, túlmelegedés vagy rövidzárlat elleni védelem).
A BATTERYstart eszközök azonnali indítást biztosító indítóforrások, amelyek alkalmasak benzin- vagy dízelmotorokhoz.
| Katalógusszám | OBSL200 |
|---|---|
| Cikkszám | OBSL200 |
| Gyártó | OSRAM |
| EAN számok | 4052899620476 |
| Üzemi hőmérséklet [°C] | -20 °C |
| Üzemi hőmérséklet-ig [°C] | 40 °C |
| Hálózati feszültség (AC) [V] | 12 V V |
| Indítóáram (12V) [A] | 150 A |
| Akkumulátor kapacitás (teljes töltés) [Ah] | 6 Ah |
| Töltési idő [óra] | 2 óra |
| Kijelző | háttérvilágítással |
| Csúcsáram (12V) [A] | 300 A |
| Rövidzárlat elleni védelem | igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | igen |
| Póluscsere elleni védelem | igen |