| Product code: | BX003693 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 147,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 120,24 EUR |
Osram xenonová výbojka D3S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66340XN2-2HB
Az új generáció a legerősebb megvilágítással rendelkezik a xenon fényforrások között. Az OSRAM legújabb technológiájának köszönhetően pontosabb rálátást kap az autó előtti megvilágított útra. Akár 220%-kal fényesebbek, mint a standard xenon izzók. Az új technológiai megoldásoknak köszönhetően az OSRAM nemcsak a fényerő-értékeket növelte, hanem a fény színét is a 4500 K határhoz közelítette.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172397797 |
| Teljesítmény: | 35 W |
| Foglalat: | D3S (PK32d-5) |
| Színhőmérséklet: | 4500 K |
| Garancia: | 3 év |
| Hosszúság: | 80 mm |
| Átmérő: | 9 mm |
| Homologizáció: | igen (ECE) |
| Márka: | Osram |
A készlet 2 db-ot tartalmaz (BOX).