Bi-Xenony.sk > Autó tartozékok > Parkolóérzékelők > LCD monitor > TFT10HD4 Monitor 10" AHD 4ch 4split 4PIN 12/24V
TFT10HD4 Monitor 10" AHD 4ch 4split 4PIN 12/24V
Product code: 9ML5000101
Availability: 0
AHD járműmonitor 10" képátlóval, akár négy kamera csatlakoztatásához, a kameraképek szimultán megjelenítéséneklehetőségével,M12 4PIN csavaros csatlakozókkal, 1024x600 felbontással, 12/24V fedélzeti feszültségű járművekhez. Csatlakoztathatók AHD kamerák vagy analóg kamerák M12 vagy RCA cinch csatlakozóval (átalakító használatával). A kép 180°-kal elforgatható, ideális tolatókamera, oldalsó és első kamerák, vagy a raktérben elhelyezett kamera csatlakoztatásához.
Vlastnosti
  • 10” képátló TFT LCD 16:9
  • felbontás 1024 x 600 RGB
  • AV bemenet 4x 720p HD videó bemenet
  • 4 kamera szimultán megjelenítése - 4SPLIT
  • megjelenítési lehetőségek: 1 kamera, 2 kamera, 3 kamera, 4 kamera
  • indítóvezeték minden videó bemenethez (4x)
  • kép tájolásának beállítása (balra, jobbra, fel, le)
  • vezetvonalak be/kikapcsolása Igen
  • hangszóró Igen
  • megvilágított gombok
  • kijelző háttérvilágítása 300cd/m2
  • TV rendszer PAL/NTSC - 2+2 kamerához egyedileg állítható
  • AHD, CVBS kamerák támogatása - 2+2 kamerához egyedileg állítható
    • A kamerák jelének kezdeti beállítását a monitor menüjében kell elvégezni
  • rázkódásállóság min. 4G
  • tápellátás DC 12-24V
  • üzemi hőmérséklet -20 és +70 °C között
  • méretek 255x 170x 34mm (ellenző és állvány nélkül)
Obsah balenia: monitor, fő kábelköteg, távirányító, U-állvány, napellenző, imbuszkulcs