| Product code: | BX001713 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 3,10 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 2,52 EUR |
Jégkaparó kesztyűvel.
Anyaga: Polisztirol és PES. A jégkaparó szürke, transzparens. Kellemesen puha markolat. Jégkaparó a belsejében.
| Szélesség | 26.5 cm |
| Magasság | 3 cm |
| Mélység | 18.5 cm |
| Súly | 0.09 kg |