| Product code: | BX001894 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 15,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 12,44 EUR |
Walser Driver Jack rendszerező
Fakulásálló. A rendszerező bőséges tárolóhelyet kínál. Anyaga: poliészter
A rendszerező könnyen tisztítható és vízálló.
| Szélesség: | 1.5 cm |
| Magasság: | 28 cm |
| Mélység: | 38 cm |
| Súly: | 0.3 kg |