| Product code: | BX001781 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 12,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,92 EUR |
Xenónová výbojka KEETEC D2S eredeti xenon fényszórókhoz tervezve, 6000K színhőmérséklettel.
| Izzó típusa: |
D2S (P32d-2)
|
|---|---|
| Homologizáció: | igen (ECE) |
| Fényszín: | 6000K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 35W |
Az ár 1 db-ra vonatkozik