| Product code: | BX001597 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 30,70 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 24,96 EUR |
ELTA Xenónová výbojka D2S Vision PRO SPORT 7000K
Kifejezett kék fény (a speciális töltőrendszernek köszönhetően a klasszikus bevonat helyett) 7000K színhőmérséklettel.
Magas kontraszt és stílusos megjelenés az úton.
Kizárólag közúti forgalomtól elzárt helyeken való használatra tervezve.
| Típus: |
D2S (P32d-2)
|
|---|---|
| Homologizáció: | nem |
| Fény színe: | 7000K |
| Feszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 35W |
Az ELTA Vision PRO SPORT termékek Angliában készülnek.
Jótállás: 2 év
Az ár 1 db-ra vonatkozik