| Product code: | BX003816 |
| Rating: | ★★★★★ 5.0 (3 votes) |
| Availability: | 0 |
| Price: | 124,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 101,54 EUR |
NIGHT BREAKER® LED SPEED H4 akár +450 %-kal magasabb fényerővel
Cserélje le régi halogén izzóit az útra engedélyezett NIGHT BREAKER® LED SPEED H4-es izzókkal, és tapasztalja meg a modern LED technológiát jelentősen magasabb fényintenzitással! A beszerelés gyors és egyszerű, mivel nincs szükség további adapterekre vagy fedelekre. Az innovatív tervezésnek és az OSRAM technológiának köszönhetően ez a LED izzó tökéletesen illeszkedik a szokásos foglalatokhoz, és 1:1-es konstrukciót kínál.
A NIGHT BREAKER® LED SPEED H4 előnyei:
Modern fehér fény akár 6000 Kelvin színhőmérséklettel.
Akár +450 %-kal magasabb fényerő jobb látási viszonyokért és biztonságért.
Csökkentett vakítás a többi közlekedő számára, amely akár 50 %-kal meghaladja a megengedett határértékeket.
Energiahatékonyság – akár 60 %-os energia megtakarítás a halogén izzókhoz képest.
Hosszú élettartam – az ellenálló kialakításnak köszönhetően akár hatszoros élettartam.
Ezzel a forradalmi technológiával nemcsak a távolsági, hanem a tompított fények szintjét is emelheti, és stabil teljesítményt élvezhet még alacsony akkumulátorfeszültség mellett is.
Válassza az OSRAM NIGHT BREAKER® LED Retrofit izzóit, és élvezze a kiváló fényerő, energiahatékonyság és hosszú élettartam kombinációját – mindez úti engedéllyel. Az OSRAM speciális garanciát is nyújt minden NIGHT BREAKER® LED termékre.
Úti használatra engedélyezett:
LED izzóinknak köszönhetően a vezetők most már legálisan, egyszerűen és költséghatékonyan cserélhetik le halogén izzóikat a legmodernebb LED technológiára.
Paraméterek:
| EAN: | 4062172422383 |
| Teljesítmény: | 14/14W |
| Feszültség: | 12 V |
| Aljzat: | H4 |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |
| Garancia: | 5 év |
| Homologizáció: | IGEN |
| Márka: | Osram |