Úvod | Možnosti dopravy | Možnosti platby | Kontakt | Prihlásenie
0948 006 331 info@bi-xenony.sk
Bi-Xenony.sk > Auto doplnky > K2 GRAVON REFILL 50ml - keramická ochrana laku

K2 GRAVON REFILL 50ml - keramická ochrana laku

Kód produktu BX001967
Dostupnosť: skladom
Cena: 36 EUR s DPH
Cena bez DPH: 30 EUR
GRAVON REFILL 50ml - keramická ochrana laku

K2 GRAVON - keramická ochrana laku.

Je založená na vysokom obsahu kremíka. Na základe najnovších technológií sme vyvinuli produkt pre tých  najnáročnejších automobilových nadšencov, ktorý poskytuje 100% spokojnosť s konečným efektom. Keramický povlak K2 GRAVON je jeden z najinovatívnejších produktov v našej ponuke, založený na nanotechnológiách, nekompromisne navrhnutý za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku.

EFEKTÍVNOSŤ:
50 ml fľaša je dostačujúca na 3 vrstvy na veľký osobný automobil (je veľmi pravdepodobné, že ostane ešte aj na ochranu diskov kolies).

VÝHODY: 
K2 GRAVON chráni povrchy pred poškriabaním, nečistotami, ÚV žiarením, soľou, vtáčím trusom, živicou, ako aj zvyškov po hmyze, koróziou a mechanickými poškodeniami spôsobené napr. odlietavajúcimi kamienkami. Znižuje riziko poškodenia vysokého lesku laku, najmä kruhových škrabancov viditeľných na priamom slnku. Vďaka keramickému povlaku nie je potrebné voskovanie automobilu a kvôli vynikajúcemu odpudzovaniu nečistôt a samočistiacim vlastnostiam môže znížiť frekvenciu čistenia. Na rozdiel od voskov sa keramický povlak nezmyje ani použitím chemických čistiacich prípravkov, vďaka čomu je to najtrvalejší známi spôsob zabezpečenia laku.
Jediným spôsobom odstránenia laku je strojové leštenie. Zabezpečí tiež ochranu pred grafitmi, tým že nanesená farba sa neviaže s povrchom a dá sa ľahko odstrániť.

POUŽITIE:
Povlak K2 GRAVON môže byť aplikovaný nie len na lak, ale tiež na gumu, plasty, kovy a sklo. Úspešne sa používa v automobilovom priemysle, jachtingu, letectve a priemysle. Je perfektne prispôsobený k ochrane diskov kolies proti negatívnym účinkom padajúcich pilín z brzdových platničiek.

VÝHODY POUŽITIA:
Keramický ochranný povlak má veľkú odolnosť voči chemikáliám, ktoré ničia tradičnú voskovú ochranu a lak. Odolnosť voči nečistotám je zabezpečená vďaka vynikajúcej schopnosti povlaku na odpudzovanie nečistôt a vody, čím zostane lak dlhšie čistý a jeho umývanie je ľahšie a rýchlejšie. Dlhotrvajúcu ochranu celého laku zabezpečí dôkladne nanesený produkt na cca 5 rokov. Keramický povlak vytvára vysoký lesk ktorý má niekoľko krát vyššie stupne lesku ako tradičné výrobky na leštenie automobilových lakov.

SPôSOB POUŽITIA:
Dôležité upozornenia pre optimálne použitie:
1. Teplota pri aplikovaní má byť od 10°C do 35°C.
2. Ochranný povlak treba nanášať v uzatvorenom priestore alebo v tieni.
3. Nenanášať v nadmerne vlhkom prostredí.

PRÍPRAVA POVRCHU PRED APLIKOVANÍM VÝROBKU:
1. Umyť a dôkladne vysušiť lak.
2. Povrch musí byť zbavený smoly, nečistôt, zbytkov vosku alebo továrenskej ochrany laku.
3. Poškodený lak je vopred potrebné strojovo preleštiť.

APLIKÁCIA:
1. Pred začatím nanášania keramického povlaku je potrebné dôkladne odmastiť povrch prípravkom K2 KLINET T6 s použitím mikrovlákna K2 BONA
2. Fľaštičku dôkladne pretrepať, naniesť 6-8 kvapiek na suchú tkaninu ovinutú na aplikátore.
3. Aplikovať krížovo, jedenkrát na povrch nie väčší ako 50x50 cm. 
4. Po 3-5 min. po nanesení pri teplote cca 20°C vyleštiť povrch pomocou mikrovlákna (vyššia teplota čas schnutia kráti, nižšia predlžuje). NEDOPUSTIŤ, ABY POVLAK NA LAKU ZASCHOL!
5. Po aplikácii a vyleštení prvej vrstvy počkať min. 1 hod. a proces opakovať (pre získanie maximálnej trvanlivosti odporúčame naniesť 3 vrstvy).
6. Prípadne po poslednej vrstve aplikovať prípravok K2 GRAVON RELOAD, ktorý zvýši sklz a zvýrazní farbu laku.

PO APLIKÁCII:
1. Odstaviť automobil na suchom mieste min. na 8 hod.
2. V nasledujúcich 7 dňoch auto neumývať so žiadnymi chemickými prípravkami.
3. Pre pravidelnú údržbu náteru (cca 3-6 mesiacov) odporúčame použiť produkt K2 GRAVON RELOAD

Kategórie

  • Garancia najnižšej ceny
  • Rýchle dodanie
  • Záruka 24 mesiacov
  • Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
  • Garancia najvyššej kvality
  • Odborné poradenstvo